Vítejte v našem e-shopu pro masožravce

Naší základní ideou je přirozená strava psů, koček a obecně všech masožravců. A masožravec je každé zvíře, které potřebuje maso, ke svému správnému vývoji a pro zdravý život.

Máte doma takového masožravce?
V tom případě máme pro Vás možnou alternativu krmení. Z vlastní zkušenosti víme, že někteří psi granule odmítají, nebo jim neprospívají, například ze zdravotních důvodů. Proto nás začala zajímat metoda krmení nazývaná také BARF (kosti a syrová strava).

Zajímá Vás, co je to BARF?
Je to vlastně návrat k přirozenému krmení nejenom psů. Pes, jak dobře víme, pochází z vlka. Ten se v přírodě živí tím, že si uloví kořist, kterou spořádá se srstí, masem, vnitřnostmi i kostmi. Základem BARFu je tedy syrové maso, kosti, zelenina a ovoce.

Chcete vědět, jak na to?
Pokud ano, neváhejte se nás zeptat. Zkušenosti s BARFem máme a rádi se o ně podělíme. Důkazem pro nás i pro Vás mohou být naši psi, kteří jsou spokojení, prospívají a od doby, co jsou na mase, nemají žádné zdravotní problémy.

Kde nás najdete?
Zaměřujeme se hlavně na Liberecký kraj a naším sídlem je Český ráj, přesněji Vesec, Mírová pod Kozákovem. Zde máme také výdejní místo, kde si můžete naše maso vyzvednout.

Těšíme se na Váš nákup a spokojené pejsky!

 

_