Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Jak to začalo
Nová životní etapa

Psal se rok 2012, vše bylo zalité sluncem, budoucnost jasná, bez mráčku... jako mladá holka jsem si pořídila první vytoužené štěně, protože jsem konečně měla "rozum" a možnosti. Jaké volit plemeno nebylo nutné řešit, volba byla jasná. Jedno zkouknutí filmu Lassie se vrací a vznikla láska na celý život.

Ano, takhle začínají pohádky. Ne ovšem podnikání a nová etapa života.

Vše se zkoulelo roku 2016, kdy mé vytoužené štěně, Roxy (Bety Black Vermiko), začala ztrácet váhu, vypadat jako chlupatý kostlivec a odmítala jíst granule. To není pěkná chvíle pro žádného pejskaře. Po nákupu a vyzkoušení snad 10ti supertruper prémiových granulí jsem na malé diskuzní skupině narazila na pojem BARF. Ano, v té době to byl styl krmení známý snad jen zkušeným pejskařům a starším generacím, které nepostihl granulový trend. Začátky nebyly snadné, ale pes je masožravé zvíře a maso je pro něj přeci jen přirozená strava. Horší zážitky byly pro mě, jakožto páníčka zvyklého na jednoduché nasypání granulí do misky. Chtělo to zapojit hlavu a najít si čas. Ale víte jak, děláte to pro svého milovaného psa, takže tuto oběť rádi podstoupíte. 

Ptáte se, kde se tedy zrodil nápad založit vlastní podnik a prodávat maso pro psy? Byla to doba pouze pár firem, které disponovaly rozvozem mraženého krmného masa. Každá měla samozřejmě jinou nabídku masa a jiné podmínky rozvozu. Vždy se našlo něco, proč je ta a ta firma nevhodná, až to dospělo do bodu, kdy jsem chtěla naplno svého psa krmit masem, ale nebyl dodavatel. Tak jsem se tím dodavatelem stala sama.

A stačilo málo. Sehnat prostory, peníze do začátku, vybavení, mrazáky, spolehlivého a ověřeného dodavatele mraženého masa, navrhnout eshop, sehnat zákazníky, vymyslet jmého firmy..... 

Dobře. Tak snadné to nebylo, ale už jsme tu pro vás šestým rokem a máme spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací a naše služby doporučí dál. A to je také důvod proč tu stále jsme a stále se snažíme vyvíjet a rozvíjet dál to, co jsme začali. Stále zlepšujeme naše služby a vycházíme vstříc individuálním potřebám zákazníků.

Naše práce je naším koníčkem a vidět zdravé, prosperující psy a spokojené páníčky je pro nás důkaz toho, že to všechno mělo a má stále smysl.

Kudy, tudy k nám

Vesec 22
Mírová pod Kozákovem
511 01 Turnov

Starší nenápadná budova
hned u hlavní silnice s
možností pohodlného
parkování u objektu.

Opravdu masový bar pro vaše psy...

Ráda Vám poradím
DOG BAR
Tereza Švábová
Tereza Švábová
9 - 20 h
Copyright 2016 - 2022 Dog Bar
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz