O nás
O nás

Naší základní ideou je přirozená strava psů, koček a obecně všech masožravců. A masožravec je každé zvíře, které potřebuje maso, ke svému správnému vývoji a pro zdravý život.

Máte doma takového masožravce?
V tom případě máme pro Vás možnou alternativu krmení. Z vlastní zkušenosti víme, že někteří psi granule odmítají, nebo jim neprospívají, například ze zdravotních důvodů. Proto nás začala zajímat metoda krmení nazývaná také BARF (kosti a syrová strava).

Zajímá Vás, co je to BARF?
Je to vlastně návrat k přirozenému krmení nejenom psů. Pes, jak dobře víme, pochází z vlka. Ten se v přírodě živí tím, že si uloví kořist, kterou spořádá se srstí, masem, vnitřnostmi i kostmi. Základem BARFu je tedy syrové maso, kosti, zelenina a ovoce.

Chcete vědět, jak na to?
Pokud ano, neváhejte se nás zeptat. Zkušenosti s BARFem máme a rádi se o ně podělíme. Důkazem pro nás i pro Vás mohou být naši psi, kteří jsou spokojení, prospívají a od doby, co jsou na mase, nemají žádné zdravotní problémy.

Kde nás najdete?
Zaměřujeme se hlavně na Liberecký kraj a naším sídlem je Český ráj, přesněji Vesec, Mírová pod Kozákovem. Zde máme také výdejní místo, kde si můžete naše maso vyzvednout.

Těšíme se na Váš nákup a spokojené pejsky!

Tohle jsme my!

Dovolte, abychom se představily!


Náš tým


Tak tohle je náš tým. Vlevo Roxy, uprostřed Tereza Švábová, vpravo Kaylie.


Roxy a Kája jsou zaměstnány jako kontrolorky kvality.
Roxy je labužník a vybíravá dáma, jen tak něco její kontrolou neprojde.
Kaylie kontroluje vůni a šmak našeho masa a sušených pamlsků.
Společně se starají o spokojenost Vašich čtyřnohých přátel.

Já jsem tu od toho, abych se postarala o komunikaci a spokojenost Vás, zákazníků, milovníků a majitelů zvířat.
Společně jsme si daly za úkol postarat se o to, aby misky masožravců byly vždy plné.

Stává se Vám, že maso dojde, je chuť na maso, které v mrazáku došlo nebo zrovna není závoz či jedete k nám, do Českého ráje na dovolenou? S tím už se nemusíte trápit, právě od toho tu jsme my.

Máme výdejní místo ve Vesci, Mírové pod Kozákovem, kde jsou mrazáky plné a my jsme připraveny Vám pomoci.
Nabízíme také možnost rozvozů na adresu po Libereckém kraji.

A takhle to začalo

Zajímá Vás, jak to vše začalo?

Moje Maličká

Na začátku příběhu je tento nevinný pohled.

Můj první pes, který změnil mě i můj život. Učily jsme se jedna od druhé, jak se k sobě můžeme a nemůžeme chovat, procházely jsme životem bok po boku, pokud nastaly problémy, řešily jsme je společnými silami. Vždy při mne stála a já při ní. Stala se pro mě nejlepším a nejvěrnějším přítelem. Stala se mým životem.

Moje Veliká

Dnes je z ní nádherná psí dáma, že? :)

Ale zpět k příběhu..
Jednoho dne nastalo období, pro mne ne moc snadné. Vždy jsem věděla, že pro zdravého a krásného psa je důležitá strava. Granule ale přestaly být dostatečně uspokojujícím jídlem, tak se mi to snažila dát náležitě najevo. Koukat se na to, jak zobe granulky jenom proto, aby se udržela na živu, pro mě bylo utrpením.
Musela tedy nastat změna. Změna přístupu, změna životního stylu i změna myšlení. Změnu jsem uvítala, protože nás obě posunula v životě zase o kousek dál. Doslechla jsem se o stylu krmení, který se nazývá BARF. Neměla jsem ani páru, jak se to dělá, co to pro psa znamená a co to obnáší, dokonce jsem se toho bála. Bylo to nové a neprozkoumané. Stala se z toho pro mne výzva. Studovala jsem a četla různé knihy, chodila na semináře, jenom proto, abych viděla svého psa zase šťastného, zdravého a prospívajícího.
A tak jsme začaly. Ze začátku to nebylo snadné, musely jsme se toho obě hodně naučit. Ale vytrvaly jsme a také se vyplatilo. Začala se mi měnit před očima, díky masu získala krásně lesklou srst, měla mnohem více energie do života, už jí netrčely kosti, jako když jedla granule. To mi bylo největší odměnou a také důvodem, proč jsem se začala metodou krmení přirozenou stravou zabývat ještě více.
Vím, co jí dávám do misky, vím, co jí. Pokud nastane problém, mohu hned zasáhnout a krmnou dávku upravit tak, aby jí opět nic nechybělo.

Tyto důvody mě vedly k tomu, že si své zkušenosti nechci nechat jen pro sebe a chci, aby se o této metodě dozvědělo, co nejvíce lidí a jejich psů. Ne každý na to má prostory či možnosti, ale tento problém má své řešení a proto jsme tu my, abychom Vám s tím pomohly.

Dnes už vím, že není čeho se bát a pokud to člověk bere s rozumem, pes mu za to bude nesmírně vděčný.

"Krmení syrovým masem je pro každého psa, ale není pro každého člověka."